Комунальне Некомерційне Підприємство "Турійська Центральна Районна Лікарня" Турійської Районної Ради

Всесвітній день медичної сестри

Серед найпошанованіших професій медичної сфери давно зайняла своє почесне місце професія сестри медичної. Адже ця ланка охорони здоров’я – найближча до пацієнта.

Так, лікар призначає лікування, але виконують це призначення сестри медичні, які і вдень і вночі безпосередньо контактують з хворими. Тому невипадково ми так часто називаємо їх цим лагідним, добрим словом. У силу професійних обов’язків вони не тільки вміло, безболісно роблять ін’єкції, а й часто стають розуміючими, мудрими психологами, які в потрібний момент розрадять і втішать душу хворої людини.

Напередодні професійного свята медичної сестри у конференц-залі КНП «Турійська ЦРЛ» ТРР відбулись урочисті збори, де з найщирішими привітаннями виступили головний лікар Мельничук П.М. та голова профспілки Гонтарук В.Ю.

За плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди всесвітнього дня медичної сестри було нагороджено грамотами сестер медичних: Троцюк Вікторію (терапевтичне відділення), Мороз Людмилу (хірургічне відділення), Поворознік Оксану (Інфекційне відділення), Троць Інну (приймально-діагностичне відділення), Ляховську Валентину (педіатричне відділення), Дутік Галину (поліклінічне відділення). Також від профспілкового комітету вони отримали грошову винагороду.