Комунальне Некомерційне Підприємство "Турійська Центральна Районна Лікарня" Турійської Районної Ради

Турійська ЦРЛ отримала нові повітряні стерилізатори та матраци

У Турійській районній лікарні медперсонал закладу спільно із депутатами обласної ради та районної ради обговорили потреби установи та майбутню спільну роботу.

Зустріч відбулася 12 березня в конференц-залі закладу. Депутати обласної ради В’ячеслав Рубльов та Олександр Омельчук передали матраци у хірургічне відділення, а також повітряні стерилізатори.

«Ми завжди виконуємо обіцяне, – зазначив радник голови обласної ради В’ячеслав Рубльов. – Однозначно будемо допомагати медзакладу, хоча, на жаль, нам не все по силам. Поступово намагаємося сприяти у придбанні сучасної техніки та виконанні косметичних ремонтів. Усе залежить від активності працівників. Якщо кожен буде якісно виконувати роботу і проявляти ініціативу, тоді буде результат».

Готовий до подальшої співпраці депутат облради, керівник СФГ «Перлина Турії» Володимир Яренчук, який під час зустрічі висловив готовність придбати матраци для педіатричного відділення лікарні.

«Все, що можу, буду робити, аби допомогти, – зазначив депутат. – Головне побажання – не давати закривати установи та підприємства. Хай усе працює: для вас і для нас».
Вячеслав Рубльов закликав медичних працівників стимулювати районну владу до співпраці з облрадою, адже на Волині у квітні розпочнеться конкурс міні-проектів вартістю до 100 тисяч гривень який будуть фінансувати з обласного бюджету.
«Ініціативний колектив, який працює над підготовкою проектів спільно з фондом Ігоря Палиці «Тільки разом», може взяти участь у конкурсі та залучити кошти обласного бюджету для вирішення нагальних проблем закладу. Спільними зусиллями будемо на прикладі Волині показувати, чого можна досягати в Україні та разом змінюватимемо нашу країну на краще», – підсумував він.