Адміністрація
Головні лікарі
У 50-х роках першим головним лікарем районної лікарні був Мартинюк Юрій Володимирович, з 1958 р. по 1959 р. – Малина Олена Павлівна.
З 1959 року по 1993 рік очолював Турійську ЦРЛ Коробко Іван Андрійович, який пропрацював головним лікарем 34 роки, а по сумісництву – рентгенологом. Іван Андрійович був професіоналом своєї справи, вимогливим до себе і до підлеглих, працелюбним, чуйним у відношенні до хворих, медперсоналу та жителів району. За весь цей час він зробив значний внесок у розвиток медицини Турійщини. За свою трудову діяльність він був нагороджений орденом Леніна, орденом Трудового Червоного Прапора, орденом Знак Пошани.
З 1993 року його наступником став Мельничук Петро Мефодійович. З 1982 р. по 1983 р. працювавши спершу лікарем - інтерном у Волинській обласній клінічній лікарні, стає лікарем - терапевтом Купичівської дільничої лікарні( 1983 р.- 1984р.) .Згодом займає посаду головного лікаря Купичівської дільничої лікарні( 1984р. - 1987р.). З вересня 1987р. по травень 1993р. продовжує свою трудову діяльність заступником головного лікаря ЦРЛ по медичному обслуговуванню населення. А з 1993 року і по даний час працює головним лікарем Турійської ЦРЛ і по сумісництву лікарем УЗД.
Під керівництвом Мельничука П.М. проводиться велика робота по організації діагностичного і лікувального процесу в лікарні. Зокрема в забезпеченні діагностичною, фізіотерапевтичною апаратурою. Відкрито реанімаційне відділення в ЦРЛ, кабінет ультразвукової діагностики, кабінет ендоскопічної діагностики , жіночу консультацію.
Петро Мефодійович великого значення надає поліпшенню матеріально-технічної бази : було зроблено капітальний ремонт хірургічного, приймального та частини дитячого відділень. Він постійно займається впровадженням енергозберігаючих технологій: переведено установу з газового опалення на тверде, замінено в лікарні частину вікон та дверей на металопластикові тощо. Завдяки старанням Петра Мефодійовича було закуплено УАЗ та отримано реанімобіль. Працелюбний, цілеспрямований, користується авторитетом серед хворих, медичних працівників та мешканців Турійщини.
Заступники головного лікаря з лікувально-профілактичної роботи
Заступниками головного лікаря по лікувально-профілактичній роботі в різні часи були: М.Й. Музика,В.П. Бучко, Мельничук П.М., В.М. Кузик, Вдовиченко О.І., Бояр Б.О., С.М. Кашуба; заступниками по медичній частині – Павлюк В.І., Калитенко А.П., Кафка Я.Ф.; заступником по експертизі з тимчасової непрацездатності – Бучко В.П.
Окремо потрібно відмітити неоціненний вклад у розвиток медицини Турійщини Кафки Ярослава Францовича, який віддав 45 років роботі у Турійській ЦРЛ. Його трудова діяльність розпочалась у 1970 р. з посади лікаря-терапевта. З 1972 р. по 1976 р. стає завідуючим терапевтичним відділенням ЦРЛ, а 1976 року призначений на посаду заступника головного лікаря по лікувальній роботі де і працює по даний час. За сумісництвом займає посаду лікаря-терапевта стаціонару.
Кафка Я.Ф. проводить велику роботу по організації діагностичного і лікувального процесу в Турійській ЦРЛ. Приймає активну участь у громадському житті лікарні. Неодноразово був відзначений подяками та грамотами управління охорони здоров`я, обласної та районної держадміністрації. Вимогливий до себе та підлеглих. Користується заслуженим авторитетом серед хворих та колег.
Також хочеться відмітити не менш важливу роботу Бучка Володимира Павловича. Свій трудовий шлях він розпочав працюючи фельдшером у селі Лишнівка Маневицького району( 1969р.-1972р.). У 1979 році прийшов працювати лікарем-лором у Турійську ЦРЛ. У 1980 році Володимир Павлович стає першим завідуючим поліклініки. За 36 років роботи у Турійській ЦРЛ він займає посади заступника по медичному обслуговуванню населення та заступника по медичній експертизі .Трудолюбивий, завжди відкритий до людей.
Головні медичні сестри
У 1957 році акушеркою в районну лікарню прийшла працювати Дишлюк Галина Іванівна, яка згодом у 1968 році стала головною медичною сестрою та очолювала колектив середнього та молодшого медперсоналу. Енергійна, привітна, ініціативна, хороший організатор дозвілля (неодноразово проводила різноманітні вечори та конкурси). Завжди дбала про порядок, дисципліну та зовнішній вигляд медперсоналу, приділяла велику увагу етиці та деонтології. Пропрацювавши 25 років головною медичною сестрою, Галина Іванівна до 2001 року працювала на молочній кухні.
Наступницею Дишлюк Г.І. стала у 1993 році Данилюк Марія Григорівна. Свій професійний шлях вона розпочала у 1976 році дієтсестрою Турійської ЦРЛ. У 80-х роках працювала медсестрою у травматології, а згодом – старшою медичною сестрою дитячого відділення. Очолюючи колектив середніх медичних працівників Турійської ЦРЛ, зарекомендувала себе як відповідальний та досвідчений фахівець, цілеспрямована, завжди досягала поставлених цілей.
З 2001 року обов`язки головної медичної сестри стала виконувати Шумак Оксана Дмитрівна. Свою трудову діяльність вона розпочала у 1999 році ,працюючи у пологовому відділенні медсестрою палати новонароджених. Незважаючи на молодий вік, швидко увійшла в курс справи та стала достойною наступницею своїх старших колег. Оксані Дмитрівні притаманні такі риси характеру як комунікабельність, наполегливість, ретельність у роботі, пунктуальність, висока професійність у виконанні своїх професійних обовязків. Вона – добра господиня, яка чудово дає лад усім справам. Хороший наставник для молодших колег, вимоглива до підлеглих, тому користується авторитетом в колективі. По сумісництву вона працює медичною сестрою функціональної діагностики.
Під час декретної відпустки Шумак О.Д. виконувала її обов’язки старша медична сестра дитячого відділення Кривда Л.Г.
Інспектори з кадрів
Ведення обліку та оформлення всіх документів – це основні завдання інспектора з кадрів. Цю клопітку та важливу для установи роботу виконували в свій час Бобрик О.Т., Літвінович С.І. У даний час старшим інспектором з кадрів є Мороз Марія Олексіївна. Свою трудову діяльність вона розпочала у 1976 році бібліотекарем Турійської ЦРЛ, а у 1998 році була переведена на посаду старшого інспектора з кадрів. Привітна, енергійна, дружелюбна та весела, завжди відгукнеться на прохання про допомогу, бере активну участь в художній самодіяльності, адже володіє неабиякими акторськими здібностями.
Інженери з техніки безпеки
Інженерами з техніки безпеки в Турійській ЦРЛ працювали: Микитюк В.П., Мельничук А.П., а на даний час - Лопушевський О.Я.
Інженер-метролог
Юрисконсульт
Посаду юрисконсульта в 2007 рік зайняла Михальчук Л.В., а з 2009 р. по даний час Мисюк М.І.
Секретар-друкарка
Веде діловодство, проводить роботу з документальною інформацією та документами, вміло володіє засобами ЕОМ в установі секретар-друкарка. Уже 27-ий рік виконує цю роботу Хільчук М.М.
Бухгалтерія
У наш час жодне підприємство, чи установа, яка налічує у своєму штаті не один десяток працівників, не може існувати без бухгалтерії. Адже ще в древньому Єгипті облік називали таємницею Богів, а цифри і до цього часу – сакральний елемент буття. Ось і в Турійській райлікарні бухгалтерія утворилась одночасно із створенням самої лікарні. А очолював бухгалтерію на той час головний бухгалтер Ковальчук Філімон Іванович, який пропрацював в Турійській райлікарні з 1970 по 1977рік. Його змінив на цій посаді Дівніч Іван Григорович – з 1977 по 1980 роки.
Ще однією з першопочатківців у створенні та веденні фінансово-господарської діяльності Турійської ЦРЛ була Приступа Євгенія Улянівна, пропрацювала в бухгалтерії з 1963 по 1986 роки на різних посадах. До 1980 року Євгенія Ульянівна була економістом, а 1981-1986р.р. була головним бухгалтером.
В 1973р. в бухгалтерію приходить Маїло Ядвіга Максимівна та Данилюк Ангеліна Михайлівна. Це справжні ветерани і мабуть щирі любителі своєї справи. Ядвіга Максимівна працювала на посаді економіста 27 років і в 2000 році пішла на заслужений відпочинок. А Данилюк Ангеліна Михайлівна старанно працює в бухгалтерії і по нинішній день. Спочатку працювала старшим бухгалтером, а потім в 1986р. змінила Приступу Євгенію Ульянівну на посаді головного бухгалтера і очолювала бухгалтерію 15 років – до 2000 року. Після цього деякий час працювала бухгалтером по зарплаті, зараз працює економістом по оплаті праці. Загальний стаж в бухгалтерії – 42 роки.
Ще немало років своєї плідної роботи віддали бухгалтерії Смітюх Катерина Андріївна, яка була бухгалтером з 1984 по 1999 роки та Блаженчук Віра Василівна – бухгалтер по зарплаті з 1984 по 2000 роки.
Життя не стоїть на місці і на зміну старим кадрам приходять молоді спеціалісти. В 1986р. на посаду старшого бухгалтера прийшла молода і енергійна Верхунович Тамара Адамівна, яка ось уже майже 30 років віддає свої знання і вміння для загального блага Турійської ЦРЛ.
В 1989р. на роботу в бухгалтерію приходять Корсак Антоніна Петрівна, яка працювала бухгалтером по 2000 р., та Родюк Лілія Василівна, яка працює ще і тепер – касиром. Пропрацювавши 26 років Ліля Василівна пам’ятає різні часи – і нескінченне очікування готівки у банку, і довжелезні черги біля каси працівників лікарні при виплаті зарплати.
Ще цілих 14 років пропрацювала в бухгалтерії лікарні Прус Світлана Василівна з 1997р. Світлана прийшла на посаду бухгалтера, а набувши досвіду працювала деякий час економістом, потім до 2011р. на посаді бухгалтера по зарплаті, замінивши Данилюк Ангеліну Михайлівну.
З 2000 року і до 2015 року посаду головного бухгалтера займає Діхтярук Галина Борисівна, яка віддана своїй роботі, вдосконалює ведення бухгалтерського обліку відповідно до сучасних вимог, та несе відповідальність за фінансово господарську діяльність в лікарні. З 2015 року на зміну їй прийшла Сліпчук Людмила Павлівна.
У 2002 році в Турійській ЦРЛ був створений планово-економічний відділ, начальником якого стала Северин Ірина Володимирівна (2002-2013роки) та економістом по оплаті праці Денилюк Ангеліна Михайлівна. А також начальником планово-економічного відділу була Дубінчук Лариса Йосипівна 2007-2010 роки (на час декретної відпустки Северин І.В.) З 2014 року очолює ПЕВ Рашкевич Антоніна Валеріївна, на період декретної відпустки якої дану посаду займає Фірчук Надія Семенівна. Все тече, все змінюється, от і в бухгалтерії Турійської ЦРЛ час не стоїть на місці. На зміну одним працівникам приходять інші, набувають певного досвіду, вдосконалюють свої знання і, або ідуть на заслужений пенсійний відпочинок, або шукають іншу роботу, на їхню думку, яка є більш цікавою. А до нас приходять нові працівники, яких зацікавила бухгалтерія в сфері охорони здоров’я. Так в даний час працюють Мороз Валентина Петрівна з 2008 року, яка займає чималий об’єм бухгалтерської роботи і вже орієнтується у всіх напрямках бухгалтерії, Євчук Світлана Леонідівна – бухгалтером по заробітній платі, яка працює лише з 2017р. але є дуже сумлінним і відповідальним працівником.
Інформаційно-аналітичний відділ
Трудова історія ортметодкабінету нерозривно зв’язана з початком історії функціонування лікарні в 1954 році.
З 1958 року Турійську лікарню очолив Коробка І.А. – людина-професіонал, гарний організатор, мудрий наставник.
Як такого організаційно-методичного кабінету в той час не було,обліково-звітна документація велася в набагато меншому об’ємі, чим в наш час, і здача всієї звітності покладалась на головного лікаря.
В ті роки з 1957-1962рр. в методкабінеті працювала Набатич Л.Г., загальний стаж роботи якої в системі охорони здоровя понад 56 років.
Напротязі багатьох років в кабінеті працювала Мірчук О.П., спочатку на посаді мед статистика, потім – мед реєстратора архіву. Добротою, доброзичливістю, вмінням завжди прийти на допомогу молодим, порадити запам’яталась ця жінка всім, кому довелось працювати з нею пліч-о-пліч.
1968 рік – це рік початку відліку роботи ОМК. Медичними статистиками тоді працювали Бадзюра Є.,Повшук З.М., фельдшером- Мелещук Л.Ф., інспектором по кадрах – Бобрик О.Т.
Багато років свого життя, своє вміння, навики віддав орт методу Музика М.Й. – кваліфікований лікар-інфекціоніст, чесна, добросовісна,принципова людина.Він займав посаду заступника головного лікаря по периферії, спочатку суміщав роботу лікаря-статистика, а потім перейшов на повну ставку в ОМК.
Згодом в свій час посаду заступника головного лікаря по периферії займали: Бучко В.П., Мельничук П.М., Кузик В.М., Вдовиченко О.І., Бояр Б.О., Кашуба С.М.
В 1983 році в ОМК прийшла працювати медстатистиком Мороз Л.І., а потім буда переведена на посаду фельдшера. ЇЇ першим наставником по роботі була Пащук Л.С., яка працювала в ОМК з 1980 року.
З 1984р. по 1998 р. інспектором по кадрах працювала Літвинович С.І. З 1998 року кадри очолила і по даний час продовжує працювати Мороз М.О.
В період з 1984-1994 рр. медстатистиками ОМК працювали Калішук Л.А., Василой С.З., Оленич О.І.( працює сімейним лікарем в амбулаторії в Київській обл.).
З 1994 року на посаді статистика медичного працює Сукач А.В., а з 1999 р. – Берестюк І.В.
01.07.2002 року в Турійській ЦРЛ створено інформаційно-аналітичний відділ, який очолила Бандура Т.І., а з 2012 року завідувачем працює Шумік М.О.
За останні роки об’єм здачі звітів і інформації зріс, але в наш час – епоху новітніх технологій, завдяки введенню в роботу спеціалізованих програм для обробки інформації, процес подачі звітів став набагато удосконаленішим. І не аби-яка заслуга в цьому операторів інформаційно-аналітичного відділу Жибчина І.І., Марчука Ю.З., Хомика С.М., Давидюка Ю.М., Майданського Д.Є., який працює у відділі і по сьогодні.
Працівники інформаційно-аналітичного відділу в усі часи були активними учасниками художньої самодіяльності лікарні,РБК, вокального ансамблю «Любисток» і народного аматорського колективу «Народна криниця». З їх активною участю організовувалися і проводилися вечори відпочинку та інші урочистості.