Комунальне підприємство "Турійська лікарня планового лікування"

Рентген кабінет

В 1950 році на базі Купичівської лікарні (до 1954 р. – статус районної) відкрито перший рентген-кабінет. Рентгенлаборантом працював Калішук В.С.

У 1954 році районна лікарня перенесена в Турійськ (на 50 ліжок), куди переїхав і рентген-кабінет.

З 1960 року райлікарню очолив Коробка І.А., який і став першим в районі лікарем-рентгенологом (на 0,5 ставки).

В 1967 року відкрито тубдиспансер, де завідуючою стала Малина О.П., яка долучилась до роботи рентген-кабінету.

Коли у 1968 році було побудоване нове приміщення ЦРЛ, розпочав роботу типовий, з двох процедурних рентген-кабінет. Він був повністю укомплектований всією апаратурою. Рентгенлаборантами працювали Тимощук О.А., Луцик Д.М.

Після закриття тубдиспансеру у 1975 році Малина О.П. стає лікарем-рентгенологом і надалі очолює рентгенівську службу в районі.

З 1975 року в штаті рентген-кабінету працює два лікарі, Коробка І.А. та Малина О.П., які беззмінно працювали до виходу на пенсію.

На теперішній час (2015 рік) в складі рентген-кабінету працює: лікар-рентгенолог Гвоздецька Р.А., рентген-лаборанти Марчук Ю.З. (17 років), та Лебедь Т.О. (12 років), реєстратор флюоротеки Галабурда С.М., молодша медична сестра Герешта О.А.

Не зважаючи на застаріле обладнання та фінансові труднощі, колектив рентген-кабінету гідно виконує завдання з рентгенодіагностики, які ставить клініка.