Комунальне підприємство "Турійська лікарня планового лікування"

Швидка допомога

Швидка допомога Турійської ЦРЛ завжди була невід`ємною частиною лікарні і підпорядковувалась мудрому керівнику Коробці І.А., а пізніше - Мельничуку П.М.

На ниві охорони здоров`я трудилися фельдшери 60-х: Стожук С.Д., Кондратюк М.С., Нагорний І.К. разом зі своїми надійними помічниками – водіями Кузьмичем О.М., Підгайним А.А., Козачуком В.І. Сумлінно трудилися водіями на швидкій допомозі Семенчук І.Х., Сімчук А. та Бобрик В.Л.

Далекі 70-і роки... Дружній колектив фельдшерів поповнили Журнавська Є.В. та Голотюк В.П., який відразу став душею колективу. Йому вдавалось все: надати пацієнтові кваліфіковану допомогу, вселити в його душу часточку гумору і розвеселити колег по роботі. До фельдшерів приєдналися жартівник Левчук Є.С. та Ших Л.С.

У 80-х роках на швидкій допомозі працювали лікарі Мартинюк М.М., Вдовиченко Р.І., Мартинюк Г .М.

У 80-х роках у колектив водіїв влилися: Дмитрук В.Г. (1984 р.), Кліщук В.М. (1986 р.), Ващук І.І. (1986 р.), Мазурок О.В. (1987 р.). До речі , троє з них працюють і зараз.

І в день, і в ночі, і в дощ, і в сніг, і в спеку, і в холод поспішали до своїх пацієнтів Садура С.М., Голощук В.А., Матвіюк Г.С., Сачук М.І., щоб комусь врятувати життя, комусь полегшити біль та страждання, заспокоїти, вселити надію на одужання.

У круговерті життя змінювались працівники швидкої допомоги. У 1992 році приступила до праці Клімук К.І., а у 1993 р. – Гузовата В.В. Це Були не новачки, а фельдшери зі стажем роботи на селі. Вони з легкістю виконували поставлені перед ними задачі. А правою рукою фельдшерів були в той час Троцюк О.Л. та Лавринюк В.І.

Роки спливали швидко, як вода, та разом з ними оновлювався і склад працівників швидкої допомоги. У 2001 році прийшов на роботу Бойчун П.Я., який раніше працював на ФАПі с. Радовичі. До речі, зараз він є старшим фельдшером Турійського району. Завдяки оптимізму та невичерпній енергії він встигає зробити все і скрізь, завжди доброзичливий та чуйний до пацієнтів.

У 2011-2015 рр. працювала на швидкій допомозі людина з великим професійним досвідом Корніюк К.В.

У 2012 році швидка допомога зустрічала молодих спеціалістів. Працювати були направлені водій Мосорук О.О. та фельдшер Карпук В.Ю. Це енергійні, завзяті хлопці, які не зупиняються на досягнутому, а черпають все нові знання та вміння.

Частину сіл Турійського району обслуговує Купичівська швидка допомога (ЕМД), яка почала функціонувати 01.12.2008 року. Там працюють фельдшери ФАПів: Громовчук А.І., Юхно Ж.Ф., Юхимюк С.В., Кислюк Ю.Д., Голуб`юк І.В. та їх надійні помічники: Нечипорук Р.А., Юхно В.В., Бубін О.Ф., Бучко В.А., Леферович В.І.

Села, які знаходяться на Луківському кущеві, обслуговуються Луківською швидкою допомогою (ЕМД). Там трудяться наступні працівники: Троць Д.І., Мартинець Є.В., Цюпак О.В., Вавринчак Ю.М., Бояра В.М., Яцук В.І., Омелюх В.Г., Котік О.А., Писарук О.В. Зараз на заслуженому відпочинку Нечипорук Є.С., Юрчук М.А.

З 01.04.2013 року «Швидка допомога» була перейменована на «Екстренну медичну допомогу» і стала підпорядковуватись ВОЦЕМДМК на чолі з головним лікарем Куцом О.С.

Маючи вдосталь медикаментів і всього необхідного, ЕМД Турійського району надійно стоїть на сторожі людського здоров`я. Дуже велика радість працівникам ЕМД, коли вдається допомогти пацієнту. Бо найвищою нагородою для цих людей є радісна усмішка і щире людське «Спасибі!».