Комунальне підприємство "Турійська лікарня планового лікування"

Приймальне відділення

Шлях хворого до одужання починається з приймального відділення. Це найбільш «гарячий» підрозділ лікарні. Тут відбувається прийом хворих, діагностика, направлення до спеціалізованих відділень, надання першої медичної допомоги, санітарна обробка, транспортування, амбулаторні процедури тощо.

За часи існування Турійської ЦРЛ через приймальне відділення пройшли тисячі пацієнтів…

З 1968 року в приймальному відділенні працювали медичні сестри Сазонова С.В., Мелещук Н.В. та санітарка Карпук Є.П. Вони працювали до 17 години. Цілодобовий пост відкрився у 1980 році та тривав до 1998 року. У той час приступили до роботи медичні сестри Студенчук В.І., Ших Г.П., Панасюк Т.О., Пшонік В.А.; санітарки: Мороз Є.Х., Бондарук М.О., Шкадюк В.П.

Потім відділення обслуговували медичні сестри гінекологічного та дитячого відділень. У 2000 році в приймальному відділенні знову було відкрито цілодобовий пост, куди прийшли працювати медичні сестри: Репета Л.П., Спаских К.М., Баранюк (Масловська) А.В., Поляк Н.Г., Гайова Л.А.; санітарки: Стичук Р.О., Федонюк К.В., Лучук З.І., Мороз Є.Х., Склянчук З.П., Шкадюк В.П.

Приймальне відділення є структурним підрозділом, що зв’язує між собою поліклінічне та стаціонарне відділення при госпіталізації і виписці хворих. У приймальному відділенні здійснюється кваліфікований та своєчасний прийом хворих, які направлені на стаціонарне лікування. Приймальне відділення працює в тісному контакті як з клінічними і параклінічними відділеннями, так і з адміністративно-господарською службою, швидкою допомогою, органами внутрішніх справ, іншими ЛПЗ району та області.

Станом на 2015 рік працюють та надають кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам медичні сестри вищої категорії Спаских К.М., Репета Л.П., Масловська А.В., фахівець другої категорії Бугай О.Л. Забезпечення дотримання санітарних вимог здійснюють молодші медичні сестри: Стичук Р.О., Федонюк К.В., Склянчук З.П.

Скільки б поколінь медичних працівників не змінилось за ці роки, але колектив приймального відділення завжди відрізнявся сумлінним ставленням до виконання своїх професійних обов`язків, та був взірцем для усіх медичних працівників лікарні.