Інфекційне відділення
Історія інфекційного відділення Турійської ЦРЛ сягає в минуле більш як на пів століття. Її витоки нерозривно пов’язані з приміщенням центральної аптеки, що на площі Культури. Саме тут надавали кваліфіковану на ті часи медичну допомогу інфекційним хворим. Відділення було розгорнуте на 10 ліжок. Очолював відділення лікар-інфекціоніст Музика Микола Йосипович. Старшою медсестрою інфекційного та дитячого відділень тоді була Квачук Г.П. Тут працювали медичні сестри: Березівська З.М., Лопушевська Г.П., Муравська В.О., Соя О.І.; санітарки: Кульчицька Р.Г., Столярчук Н.М., Вашкевич Д.Ф., Пушкарська Г.В.; роздатчиця Зєрцалова В.І.; дезінфектор Тимошук М.Ф.
В серпні 1968 року у відділення прийшли молоді спеціалісти: лікар-інфекціоніст Назарук Йосип Леонтійович та педіатр Назарук Станіслава Вікторівна (працювала до квітня 1976 р.). Це висококваліфіковані та віддані своїй справі лікарі, які мали золоті руки та чуйне серце. Завдяки їх майстерності були врятовані життя і здоров’я сотням хворих.
В жовтні 1968 року інфекційне відділення перейшло в окреме приміщення новозбудованої Турійської ЦРЛ, де знаходиться і дотепер. Відділення розширилось до 30 ліжок. Працювало два сестринські пости. Тоді колектив поповнився новими кадрами. Це медичні сестри: Лосюк Г.В., Шуляк В.І., Приймачик О.П., Корінєва Н.П., Луць В., Степанюк Т.К., Невелич Є.М., Лосюк С.Н.; роздатчиця Третьякова М.; санітарки: Буфал Є.С., Ніколаєва В.А., Приходько К.О., Ориштович Я., Голод Н.П., Крижанчук М.Ф.; сестра-господиня Романюк М.О.; старша медсестра Гулко М.М.
З 1976 року приступила до роботи лікар-педіатр Ведмедюк Валентина Митрофанівна.
У 1975-1976 рр. інфекційне відділення було добудоване. З`явився окремий санітарний пропускник та фізіотерапевтичний кабінет. Відділення збільшилось до 40 ліжок (20 дорослих та 20 дитячих). В період спалаху інфекційних захворювань у відділенні лікувалось по 50-60 хворих. Але завдяки професіоналізму медперсоналу допомога хворим надавалась вчасно та якісно.
У 70-80-х роках до колективу інфекційного відділення приєднались медичні сестри: Микитюк Л.В., Білішук О.Б., Якобчук Т.К., Березюк В.О.; санітарки: Ніколаєва Г.Я., Корніюк Е.С., Булгакова Т.О.
У 90-х роках прийшли працювати старшою медичною сестрою Личманюк М.С., яка на цій посаді працювала близько 20-ти років; медичні сестри: Жук Л.В., Маліновська О.В., Збишко А.І; санітарки: Вигонна Т., Волошина І.П., Якимюк Н.П.; роздатчиця Мартинюк О.В.; дезінфектор Свись О.В. Також змінився педіатр Кравець Людмила Іванівна (1994 р.) та лікар-інфекціоніст Маковецька Людмила Йосипівна (1996 р.), яка займала посаду завідуючої інфекційного відділення 16 років.
На сьогодні (2015 р.) інфекційне відділення розраховане на 10 ліжок (5 дорослих та 5 дитячих). У відділенні є 9 палат, з них 6 боксованих, санпропускник, окремий фізіотерапевтичний кабінет.
На даний час тут працює двоє високоваліфікованих лікарів вищої категорії: Маковецька Л. Й. та Кравець Л.І.; молоді та енергійні медичні сестри: Фурманюк І.М., Білецька О.М., Журавель Ю.П., Мартинюк Л.В., Поворознік О.О.; молодші медичні сестри: Корніюк Е.С., Волошина І.П., Мороз О.А., Власюк А.П., Мартинюк І.О.; сестра – господиня Личманюк М.В., роздатчиця Садовнік С.В.;дезінфектор Бондарович Л.С. Посаду старшої медичної сестри , як і колись, на два відділення займає Кривда Л.Г.
Гордістю інфекційного відділення стала медична сестра Журавель Юлія, яка у 2013 році взяла участь в обласному конкурсі «Краща за професією» та стала однією з кращих конкурсанток.
Невеликий, дружній колектив інфекційного відділення живе як одна родина та дає відсіч небезпечним і особливо небезпечним інфекційним хворобам. Колектив забезпечує надання спеціалізованої медичної допомоги хворим дітям, підліткам та дорослим мешканцям містечка та району, а також, в межах своєї діяльності, забезпечує проведення комплексу профілактичних заходів щодо раннього виявлення інфекційних хворих, попередження і зниження інфекційної захворюваності.