Комунальне підприємство "Турійська лікарня планового лікування"

ПОРЯДОК НАДХОДЖЕННЯ УРГЕНТНИХ ХВОРИХ до Турійської центральної районної лікарні

1. Усіх хворих, які звертаються до приймального відділення Турійської центральної районної лікарні (далі — Заклад), оглядає черговий лікар.

2. Черговість прийому визначає лікар приймального відділення Закладу.

3. Особливу увагу приділяють детальному збору анамнезу. У разі надходження па­цієнта без свідомості відомості отримують від супровідних осіб, які доправили пацієнта до Закладу.

1) У випадку травм кримінального характеру чи внаслідок дорожньо-транспорт­ної пригоди відомості про обставини травмування та про пацієнта персонал Закладу передає до органів внутрішніх справ.

2) При виробничій травмі відомості про обставини травмування та про пацієнта передають до відділу виробничого травматизму.

3) За наявності травм кримінального, виробничого характеру або внаслідок над­звичайної події обов'язковим є взяття крові пацієнта для дослідження на вміст алкоголю. У разі відмови пацієнта від здавання крові, він власноруч фіксує факт відмови у медичній документації та ставить свій підпис. У випадку не­можливості чи небажання пацієнта робити запис черговий лікар складає акт відмови, який підписують ще два працівники Закладу.

4) Про інформування відповідних органів та виконаний забір крові роблять за­пис у медичній документації.

4. За результатом огляду складають план обстеження, консультацій та невідкладної допомоги.

5. У разі наявності у пацієнта ознак алкогольного сп'яніння його оглядає черговий лікар, про що робиться запис у медичній документації. Взяття крові для дослідження на вміст алкоголю проводиться відповідно до методики забору крові при алкогольному сп'янінні. У випадку відмови пацієнта від здавання крові, він власноруч фіксує факт від­мови у медичній документації та ставить свій підпис. У випадку неможливості чи неба­жання пацієнта зробити запис, черговий лікар складає акт відмови, який підписують ще два працівники Закладу. Діагноз алкогольного сп'яніння у такому разі встановлює черговий лікар.

6. Якщо пацієнт чи його супровідні особи своєю поведінкою перешкоджають роботі медичного персоналу, застосовують при спілкуванні нецензурні вислови або якщо їхня поведінка становить загрозу для їхньої безпеки чи безпеки довколишніх, черговий лікар приймає рішення про виклик поліції.

7. Після обстеження пацієнта, проведення консультацій та надання невідкладної до­помоги, але не пізніше 1 години від моменту звернення до приймального відділення, розв'язується питання щодо госпіталізації.

8. При госпіталізації пацієнта, особа якого не встановлена або який перебуває без сві­домості, черговий лікар складає акт, в якому описує наявні при хворому документи, осо­бисті речі та інші цінності. Огляд та опис проводять у присутності осіб, що доправили хворого, які також підписують акт. Описані предмети вилучають та зберігають у сейфі приймального відділення до з'ясування особи пацієнта, після чого речі віддають йому особисто або його законному представнику під розписку.